Штатний розпис та дані.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Штатний розпис Мiловського ВП ГУНП України в Луганській області станом на 01.01.2017р.
2.Дані щодо осіб Мiловського ВП ГУНП України в Луганській області,на яких поширюється дія ст.3 З.У. «Про запобігання корупції»,та які в період з 01.01.2017 р. по 01.04.2017 року повинні подати електронні декларації(враховуючи осіб,які звільнилися та/або звільнені) . Дані прошу надати в наступному форматі : Прізвище, Ім'я , По батькові (за наявності), Займана посада (або посада, на яку претендуєте як кандидат), Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби для кандидатів).

З метою економії бюджетних коштів ,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Мiловський ВП, Мiловський ВП ГУНП України в Луганській області

1 Attachment

Олександр Андрєєв залишив коментар ()

Відповідно до Наказу Національної поліції України від 10.05.2016 року № 385,який розміщений на офіційному сайті НПУ за посиланням https://www.npu.gov.ua/uk/publish/articl... згідно ПЕРЕЛІКУ
відомостей, що становлять службову інформацію,в системі Національної поліції України, на який посилається розпорядник як на причину відмови в наданні запитуваних інофрмації/документів :
IV.У сфері протидії тероризму та екстремістським проявам службовою є інформація, що розкриває:
3. Відомості в сукупності чи за окремими показниками про особовий склад органів та підрозділів поліції, який залучається (залучався) до проведення антитерористичної операції або виконання службових обов’язків, які пов’язані з проведенням антитерористичної операції, що містяться в будь-яких матеріальних носіях інформації.
6. Дані про персональний склад поліцейських, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції (без їх згоди), інформація стосовно яких не віднесена до державної таємниці.
Інформація/документих,що запитувалась ,не відносяться до сфері протидії тероризму та екстремістським проявам,зате відносяться до З.У. «Про запобігання корупції».
Згідно ч.2,3,4,5,6 ст.6 З.У. "Про доступ до публічної інформації" 2. Обмеження доступу до інформації здійснюється відповідно до закону при дотриманні сукупності таких вимог:1) виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя;2) розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;3) шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.Інформація з обмеженим доступом має надаватися розпорядником інформації, якщо він правомірно оприлюднив її раніше.Інформація з обмеженим доступом має надаватися розпорядником інформації, якщо немає законних підстав для обмеження у доступі до такої інформації, які існували раніше.Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.Не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", крім відомостей, зазначених в абзаці четвертому частини першої статті 47 вказаного Закону.З.У. "Про Національну поліцію" не передбачене обмеження щодо надіння інформації про штатний розпис,згідно з ч.4 ст.15 Закону штатний розпис (штат) та кошторис територіальних органів поліції затверджує керівник поліції.Інформація щодо грошового забезпечення була затвержена згідно "Порядку та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання" наказ МВС від 06.04.2016 № 260 ,та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"
В зв'язку з тим,що відмова розпорядника в наданні запитуваної інформації/документів є необгрунтованою,буде направлена скарга до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про усунення порушень права на доступ до публічної інформації та притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 КУпАП,якою передбачено за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України "Про інформацію" , "Про доступ до публічної інформації" , "Про звернення громадян" , "Про доступ до судових рішень" та "Про засади запобігання і протидії корупції" накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.