Сергіївська об’єднана територіальна громада

Олександр Волошенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про стан формування території Сергіївської об’єднаної територіальної громади.
2. Копію установчих документів Сергіївської об’єднаної територіальної громади.
3. Посилання на нормативно-правовий акт яким передбачено, що орган місцевого самоврядування не може розглядати питання щодо передачі не сформованих земельних ділянок до об’єднаної територіальної громади до завершення робіт з інвентаризації земель.
4. Інформацію на підставі рішення якого органу здійснюється інвентаризація земель та формування території Сергіївської об’єднаної територіальної громади. Надати копію рішення такого органу.
5. Інформацію про замовника, який відповідно до Порядку проведення інвентаризації земель затвердженого постановою КМУ від 05 червня 2019 р. № 476 уклав договір про розроблення технічної документації, в якому відображаються вартість і строк виконання робіт із землеустрою. Надати копію документів на підтвердження такої інформації.
6. Інформацію про виконавця, який відповідно до Порядку проведення інвентаризації земель затвердженого постановою КМУ від 05 червня 2019 р. № 476 проводить інвентаризацію земель та формування території Сергіївської об’єднаної територіальної громади.

З повагою,

Олександр Волошенко