Синельниківський руп гунп в дніпропетровській області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Кириченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Кириченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати належним чином завірену копію, з мокрою печаткою, нормативно правового акту, яким створено Синельниківський руп гунп в дніпропетровській області.

2. Хто має право представляти інтереси, вчиняти дії та має право підпису від імені Синельниківського руп гунп в дніпропетровській області?

З повагою,

Андрій Кириченко

Відділ документального забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області,

1 Attachment

Андрій Кириченко

Доброго дня!

Згідно вашої відповіді:

1. Надати завірену належним чином копію оригіналу службового посвідчення та доручення на представницьтво інтересів від Дніпропетровського обласного ГУНП виконуючого обов'язки керівника Синельниківського РУП ГУНП , з підписом уповноваженої особи та мокрою печаткою;
2. Надати завірену належним чином копію оригіналу службового посвідчення та доручення на представницьтво інтересів від Синельниківського РУП ГУНП поліцейського - ЛОПАТА ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ ,з підписом уповноваженої особи та мокрою печаткою;
3. Надати завірену належним чином копію оригіналу службового посвідчення та доручення на представницьтво інтересів від Васильківського відділу поліції Синельниковського ВП ГУНП в Дніпропетровській області. поліцейського - САЛАБУТА ВАДИМ ВАЛЕРІЙОВИЧ ,з підписом уповноваженої особи та мокрою печаткою.

З повагою,

Людина в правовому статусі Людини - Андрій Миколайович Кириченко, основний крелитор.

Відділ документального забезпечення ГУНП в Дніпропетровській області,

1 Attachment