СКАРГА на проведення некваліфікованої експертизи щодо придатності/непридатності будинку по вул. Героїв АТО, 75 до життя та КЛОПОТАННЯ щодо проведення якісної кваліфікаційної експертизи

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

13 червня 2023 року в наш будинок влучила ракета країни агресора та зруйнувала його. Вже пів року, а ми до цих пір не знаємо, як жити далі.
26 червня 2023 року до мешканців будинку по Героїв АТО, 75 приходила комісія членами якої були працівники виконкому Металургійної районної у місті ради та якийсь чоловік у чорному, який візуально оглянув пошкодження в квартирах будинку. Як потім вияснилося це був Курінний С.В. – експерт.
Мешканці будинку зверталися до виконкому Металургійної районної у місті ради, виконкому Криворізької міської ради щодо надання ТЕХНІЧНОГО ВИСНОВКУ з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності конструкцій житлового будинку у зв’язку з пошкодженням внаслідок позапроектних впливів (ліквідація наслідків збройної агресії Російської Федерації) по об’єкту: «Житловий будинок за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 75». Спочатку нас ігнорували, прикріплювали у відповіді різні інші документи, але не Технічний висновок.
І нарешті, нам видали витяг з Технічного висновку, який зроблений ФОП КУРІННИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ (2937421695).
Вивчивши витяг з Технічного висновку, не потрібно бути і спеціалістом, щоб побачити неточності, не достовірні дані про пошкодження, тощо.
Мешканці будинку по вул. Героїв АТО, будинок 75 звертаються до вас з проханням провести КВАЛІФІКОВАНУ ЕКСПЕРТИЗУ будинку згідно з «Порядком обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання», адже від цього залежить життя і здоров’я його мешканців.

З повагою,

Лорик Ирен

Департамент містобудування та архітектури, Департамент містобудування та архітектури КМДА

1 Attachment

!

Φ צצ .

 

ͦ Ȧ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]