Скарга на виконавчу службу

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

13 липня 2020 року , мною Туровською Наталією Сергієвною було направлено заяву в Коростенський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) для з’ясування місця роботи Боржника і його фактичні доходи для визначення заборгованості по аліментам, також мною було надано розрахунок в якому чітко видно скільки я отримувала на доньку грошей з 5 серпня 2015 року по теперішній час.
Доводжу до Вашого відома, що Михайло Олександрович перебуває за кордоном, дитині не приділяє зовсім часу. Прошу також з’ясувати, що саме робить громадянин України (безробітний) за кордоном, і чи має він там доходи, і на яких підставах знаходиться.
В результаті 11 вересня 2020 року я отримала відповідь про те, що мені все було правильно нараховано , що заборгованість по аліментах відсутня. (лист додаю)
Довідка розрахунок була складена за період січень 2018 року по червень 2019 року!!! Нагадую, лист я одержала 11 вересня 2020 року, в заяві вказала [В зв’язку з цим, я, Стягувач, прошу державного виконавця,за період: з моменту призначення судом аліментів по сьогоднішній день, з’ясувати місце роботи Боржника і його фактичні доходи для визначення заборгованості по аліментам.]
Я вважаю, що ця відповідь є приниженням мене та моєї доньки. Адже як видно з відповіді виконавчої служби, відповідь надана через 2 місяці, мною були зроблені дзвінки, для того, щоб нагадати, що я чекаю відповідь…
Прошу прийняти міри та перевірити правильність розрахунку, адже навіть я бачу, що є помилки.
Нажаль я не знаю, як можна додати файли. Всі відповіді та документи я надсилаю на електрону пошту [email address]

З повагою,

Наталія