Скасування розподілу класу за гендерною ознакою по предмету "Трудове навчання".

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно оновлених типових програм МОН трудове навчання в школі нині не буде мати обов'язкового розподілу за гендерною ознакою: кожна дитина може працювати над тим, що їй цікаво. І взагалі, школярі будуть вивчати не окрему технологію і виконувати чітко визначені в її межах завдання, а сворювати проекти, що поєднують різні технології.
В школі 309 м. Києва в 5-му класі про це не чули - предмет "трудове навчання" поділяється за гендерною складовою. На моє питання мені відповіли. що дочка може перейти у групу до хлопчиків. але вона повинна бути або в дівочій, або в чоловічій групі. бо заводяться різні журнали. Про скасування гендерної складової і новий типовий план навчання за ним предметом у школі 309 нічого не знають.
У зязку з цим прошу надати відповідь на такі питання:
1. Чи дозволено в школі 309 м. Києва по предмету "трудове навчання" для 5х класів працювати за старими програмами (де існує гендерний розподіл).
2. Чи зобовязана дитина, записавшись на початку навчального року в певну групу (дівочу чи чиловічі) відвідувати тільки цю групу?

З повагою,

Тетяна

Дарницька адміністрація,

1 Attachment