Схема дорожнього руху на частину ділянки дороги М-27 (понтонний міст Чорноморськ)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО"ТОЛОКА", будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію схеми дорожнього руху на ділянку автомобільної дороги М-27 між с. Б.Балка та с. Малодолинське (понтонний міст) та копію рішення про погодження такої схеми, зокрема підтвердження погодження такої схеми з урахуванням вимог ДСТУ 4123:2006 "ПРИСТРІЙ ПРИМУСОВОГО ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ТЕХНІКИ НА ВУЛИЦЯХ І ДОРОГАХ. Загальні технічні вимоги), а саме п. 3.5.1 (Дозволено елементи примусового зниження швидкості виконувати із інших матеріалів (бруків¬ка, бетон, асфальтобетон тощо) у разі узгодження в установленому порядку в кожному випадку їх конструкції та схеми розміщення.), п. 5.7. (Заборонено встановлювати елементи примусового зниження швидкості на автомобільних дорогах загального користування поза межами населених пунктів та на магістральних вулицях) та п. 5.8. (схеми розміщення елементів примусового зниження швидкості підлягають обов'язковому погодженню в установленому порядку).

З повагою,
ГО"ТОЛОКА"

Служба а/д в Одесской области, Служба автомобільних доріг в Одеській області

2 Attachments

21.10.2019 14:27, =?UTF-8?B?0JPQnlw=?=ТОЛОКА\"" пишет:

показати цитоване