Скільки коштів виділено на НУШ 2021року на ЗЗСО 4

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Анастасія Центровська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ФІНАНСУВАННЯ НУШ

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора школи № _____4_____ на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році школі №_________4________ по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2021року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2021/2022 навчальному році у школі №________4_____________? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів ітп за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.

З повагою,

Анастасія Центровська

Анастасія Центровська

Доброго дня!
Так як я не отримала відповіді в термін, зазначеним в законодавством.
Хочу уточнити,
у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Анастасія Центровська

Ірина Рябухіна,

Доброго дня,п.Анастасіє! Вас турбують з відділу освіти Бориславської
ТГ.Отримали інформацію по НУШ.Виникли питання.Скиньте  номер по якому
можна було б в Вами зв'язатися.Дякую, чекаємо.

[1][IMG] Вірусів немає. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...

Анастасія Центровська

Доброго дня!
Мій номер телефону 0977313870

З повагою,

Анастасія Центровська

Електронні запити, Бориславська міська рада

Доброго дня !

Для надання інформації на Ваш запит повідомляємо, що
питання потребує більш довготривалого та додаткового пошуку,
тому відповідь Ви отримаєте на наступному тижні.

З найкращими побажаннями - міська рада.

показати цитоване

Бориславська міська рада

1 Attachment

2021-09-22 09:21, Анастасія Центровська написав:

показати цитоване

Бориславська міська рада

1 Attachment

Доброго дня.

Надсилаємо відповідь на Ваш запит.
Вибачте за затримку з відповіддю.

З найкращими побажаннями - міська рада