Службова перевірка випадку 11 жовтня

Добрий день.
11-го жовтня 2023 р. на facebook сторінці "Львівський обласний ТЦК та СП" https://www.facebook.com/lvivobltck був розміщений допис про те що командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи, щодо встановлення обставин випадку зафіксованого на відео яке поширювалось в ті дні в мережі інтернет. Призначено службову перевірку.
Допис за посиланням: https://www.facebook.com/lvivobltck/post...
Відео яке поширювалось в ті дні можна знайти за посиланнями:
https://fb.watch/oflTsZAM2K/
https://www.facebook.com/DmitryBespalyUA...
та станом на 11.11.2023р. на сторінці facebook немає жодної інформації щодо результату службової перевірки та іншої інформації по даному випадку.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію: 1.Чи завершилась службова перевірка по згаданому випадку. 2.Скільки осіб притягнуто до адміністративної, кримінальної відповідальності по згаданому випадку. 3.Чи знаходиться автомобіль з номерним знаком BM-046-QB (мікроавтобус жовтого кольору) у власності, оренді Львівського ОТЦК та СП.

Прошу надати відповідь на даний запит для висвітлення інформації в ЗМІ.

З повагою,
Назар