Службове посвідчення посадової особи державної служби

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Згідно статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Стаття 34 Конституції України гарантує кожному громадянину України право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Наказом Міністерства Оборони України №270 від 20.05.2016 (зі змінами) затверджено переліків органів військового управління, в яких передбачено посади державної служби.
Відповідно до терміну «державна таємниця» статті 1 Закону України «Про державну таємницю» та пунктів 1,2,3 частини 1 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» обмеженому доступу підлягає інформація а не документ. Інформація, яка містить конфіденційну (ПІП, фото), таємну та службову інформацію відповідно до пунктів 1,2,3 частини 1 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», може бути заштрихована.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Службове посвідчення посадової особи та працівників державної служби територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
2. Службове посвідчення посадової особи державної служби Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України.
3. Службове посвідчення посадової особи державної служби Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.
4. Службове посвідчення посадової особи державної служби Управління по роботі з сержантським складом Збройних Сил України.
5. Службове посвідчення посадової особи державної служби Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
6. Службове посвідчення посадової особи державної служби військового капеланства Збройних Сил України.
7. Службове посвідчення посадової особи державної служби Управління корпоративного менеджменту
З повагою,
Юлія Коротюк

Управління корпоративного менеджменту, Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Служба військового капеланства Збройних Сил України, Міністерство оборони України

1 Attachment

--
З повагою

Начальник Служби військового капеланства Збройних Сил України
полковник Олексій ТЕРЕЩУК

Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]