Службове посвідчення представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Діана Дяченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Діана Дяченко

Добрий день!

Я, громадянка України Діана ДЯЧЕНКО, у відповідності до положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», звертаюсь до Кабінету Міністрів України із запитом на інформацію, що полягає в наступному.

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" № 3633-IX від 11 квітня 2024 р. частину третю статті 22 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" викладено, зокрема в такій редакції: "Під час вручення повістки представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки на вимогу громадянина, якому вручається повістка, зобов’язані назвати свої прізвища, ім’я та по батькові, посади, а також пред’явити службові посвідчення."

Враховуючи викладене, керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», -

ПРОШУ НАДАТИ:

1. Належним чином засвідчену копію затвердженого нормативно-правовим актом зразка службового посвідчення представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
2. Інформацію про нормативно-правовий акт яким затверджено форму і наповнення службового посвідчення представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

З повагою,

Діана Дяченко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване