Службове посвідчення представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Діана Дяченко

Добрий день!

Я, громадянка України Діана ДЯЧЕНКО, у відповідності до положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», звертаюсь до Київської обласної державної адміністрація із запитом на інформацію, що полягає в наступному.

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" № 3633-IX від 11 квітня 2024 р. частину третю статті 22 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" викладено, зокрема в такій редакції: "Під час вручення повістки представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки на вимогу громадянина, якому вручається повістка, зобов’язані назвати свої прізвища, ім’я та по батькові, посади, а також пред’явити службові посвідчення."
Відповідно до абазу першого пункту 32 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560, посвідчення особи, уповноваженої вручати повістки, видається головою (начальником) обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, міської держадміністрації (військової адміністрації), яке засвідчується його особистим підписом та скріплюється гербовою печаткою.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», -

ПРОШУ НАДАТИ:

1. Належним чином засвідчену копію затвердженої форми зразка службового посвідчення представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки (особи, уповноваженої вручати повістки).
2. Інформацію про нормативно-правовий акт яким затверджено форму і наповнення службового посвідчення представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки (особи, уповноваженої вручати повістки).

Київська обласна державна адміністрація

2 Attachments

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу, адреса
відправлення не призначена для отримання відповідей. За необхідності
звернутися, направляйте листи на офіційну електронну адресу. До листа
додано документи, що можуть містити конфіденційну інформацію, та
призначені виключно для адресата. Якщо ви отримали цей лист помилково,
будь ласка повідомте про це відправника, видаліть лист та не розголошуйте
зміст вкладених документів третім особам.