Службове розслідування - Повторне

Доброго дня!

Згідно матеріалів наданих до Маліновського суду, Національною поліцією в Одеській області, що до Колчака Олександра Ігоровича, 26.09.1973 року народження, затриманого 30.10.2021 р. о 22 годині 50 хвилині у м.Одесі, по віл.Новікова 2а. Згідно боді-камер відеозапис 001147 та 1319.

На відеозапису видно, що Колчака О.І. було доставлено до закладу охорони здоров’я КНП "Одеський областний медичний центр психічного здоровя" ООР. за адресою: м.Одеса, вул.Воробьева, 9

В закладі охорони здоров’я КНП "Одеський областний медичний центр психічного здоровя" ООР. за адресою: м.Одеса, вул.Воробьева, 9, де надається право проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. Згідно НАКАЗУ від 09.11.2015 № 1452/735 МВС та МОЗ України, є Інструкція(подальше - Інструкція).

Згідно Інструкції -

Обовязково кожне направлення вноситься до Журналу обліку, медицінського закладу.

СТ.III. Проведення огляду на стан сп’яніння в закладах охорони здоров’я і оформлення його результатів
За результатами ОГЛЯДУ на стан сп’яніння та лабораторними дослідженнями встановлюється діагноз, який вноситься до акта медичного огляду.

Кожний випадок огляду на стан сп’яніння у закладі охорони здоров’я реєструється в журналі реєстрації медичних оглядів осіб з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (додаток 5).

Згідно додатку складається Акт та Висновок:
9. Зовнішній вигляд обстежуваної особи: стан одягу, шкіри, наявність пошкоджень (поранення, забиті місця, точна локалізація, характер пошкодження тощо
10. Поведінка обстежуваної особи: адекватна, напружена, замкнута, роздратована, збуджена, агресивна; ейфорична, балакуча, метушлива; настрій нестійкий, млявий, загальмований (підкреслити), скарги на свій стан (на що саме) та інше.

Також згідно Інструкції, перевірка Драгером, у закладі охорони здоров’я - відсутня та протизаконна.

Згідно Інструкції, в закладі охорони здоров’я беруть зразки біологічного середовища.

На відеозапису видно, що Колчак О.І., більш ніж 3 рази просить лікарів с додержанням закону та згідно Інструкції провести перевірку, але лікарі прямо вимагають порушення Законодавства та Інструкції.

Співробітники поліції, як видно з відеозапису, на порушення Закону не реагують, а навпаки, самє роблячи ставку на це порушення складають протокол.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи проведено саме за цим фактом Головним управлінням Національної поліції в Одеській області службове розслідування?

2) Надати результати службового розслідування за фактами підтасовки поліцейскими Протоколу відносно Колчак О.І.

3) Чи внесено направлення на Колчак О.І. 1973 року народження, Національної поліції в Одеській області до Журналу обліку, медицінського закладу, надати номер регістрації, як що не внесено, то чому?

З повагою,

Игорь