Сміттєзвалище і кладовище

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Ломакін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Ломакін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Міське кладовище та сміттєзвалище, які знаходяться в Барвінку вже майже вичерпали себе. Які варіанти дій міська влада має наміри вжити щодо недопущення колапсу з цими двома об'єктами? Якщо перенести, то куди, з якими документами і до кого з цього приводу зверталися? Обласна адміністрація, районна адміністрація, інші ОТГ, приватні інвестори, тощо?
2. Який безпосередньо виконавчий орган міської ради займається цим питанням і яким розпорядженням, рішенням, наказом це визначено?
3. Хто з керівництва міської ради курує це питання?
4. Скільки за останні три роки витрачено коштів на рекультивацію, капітальний ремонт сміттєзвалища, хто був виконавцем робіт?
5. Хто відповідальний за експлуатацію сміттєзвалища та його стан?
6. Хто має право завозити сміття на міське сміттєзвалище та на підставі яких документів, ким виданих?

З повагою,

Юлія Горіна

Ужгородська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Ужгородська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]