Спеціальні дозволи

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати копію документу МВС України, яким затверджено встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього та/або червоного кольору на транспортних засобах національної поліції та департаменту патрульної поліції.

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог вашого Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

У разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Марія

СЕД МВС, Міністерство внутрішніх справ України

2 Attachments

На № 484ЗІ від 10.04.2024

Департамент патрульної поліції НПУ,

3 Attachments

Про розгляд запиту