Спецперевезення під час карантину

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гориславець Лариса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гориславець Лариса

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Перелік підприємств (із вказівкою кількості перепусток по кожному), співробітники яких отримали перепустки на спецперевезення під час карантину, відповідно до рішення виконкому "Про запровадження режиму обмежень в громадському транспорті в місті Кременчуці"

З повагою,

Гориславець Лариса

Петренко Світлана Василівна, Кременчуцька міська рада

1 Attachment

01.04.2020 13:47, Гориславець Лариса пишет:

показати цитоване

Гориславець Лариса

Доброго дня!

Дякую за відповідь на запит.
Прошу звернути увагу, що мій запит базується на Рішенні виконкому "Про запровадження режиму обмежень в громадському транспорті в місті Кременчуці", де вказано (цитую):
1.6. Забезпечити перевезення на нерегулярних маршрутах та на маршрутах, які обслуговуються КП «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» виключно працівників, які мають відповідні СПЕЦІАЛЬНІ КВИТКИ, посвідчення особи та мають засоби індивідуального захисту (маски).

Тож прошу надати мені інформацію про зазначені СПЕЦІАЛЬНІ КВИТКИ: процедуру видачі, клькість підприємств, кількість квитків по кожному.

З повагою,

Гориславець Лариса

Петренко Світлана Василівна, Кременчуцька міська рада

1 Attachment

03.04.2020 11:50, Гориславець Лариса пишет:

показати цитоване