Ст 13...

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса Василівна Кубчій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лариса Василівна Кубчій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Залучення громадян похилого віку до роботи в нічний час, а також до надурочної роботи та до роботи у вихідні дні допускається тільки за їх згодою і за умови, коли це не протипоказано їм за станом здоров'я.
На ДСП ЧАЕС працюють особи про яких мені відомо, що мають вади здоров'я та їм близько 70 років. Вони мають підвищений тиск, інші хвороби серця, але працюють у нічний час!
Оскільки не можуть покинути пост у такий нелегкий для країни час та поїхати до онуків та правнуків у Європу. Де їх чекають і люблять.
Тому прошу надати відповідь щодо дотримання вимог ст.13 ЗУ Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в України на ДСП ЧАЕС.
Вони, ветерани праці, всі заслужили на відпочинок. Не можуть люди працювати у зоні відчуження та в 70 років бути здоровими як молодь. Стільки багато пройдено і стільки здоров'я втрачено.

З повагою,

Лариса Василівна Кубчій

Державне агентство України з управління зоною відчуження

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.

Канцелярія ДАЗВ, Державне агентство України з управління зоною відчуження

3 Attachments

 
.  
(044) 594 82 45  

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]