Стадіон ЗНЗ №63

Світлана Бурмістрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Дата створення останнього варіанту натурального травяного футбольного поля на стадіоні ЗНЗ №63. Виконавця робіт на цьому спортивному об"єкті, кошти виділені на ремонт і утримання шкільного стадіону ЗНЗ №63 за останні 10 років.
2. Оскільки до складу стадіону ЗНЗ №63 входить натуральне травяне футбольне поле, а на розгляді громадськості перебуває проект заміни покриття на штучне, який конкретно виконавець управління освіти Подільської РДА, чи іншої організації за дорученням Подільської РДА проводив оцінку необхідності і можливості такої заміни. Прошу надати матеріали такої оцінки.
3. В разі проведення робіт за цим громадським проектом ФК "Поділ" хто буде виконувати роботи по утриманню штучного футбольного поля та на які кошти.

З повагою,

Світлана Бурмістрова

Відділ роботи із зверненнями громадян,

1 Attachment

З повагою
Відділ роботи із зверненнями громадян
Подільської районної в місті Києві
державної адміністрації