Стан ремонтних робіт

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія Кононенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталія Кононенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
З 07.10.2021 за адерсою проспект Оболонський, 31, 2 під'їзд не працює ліфт! За інформацією диспетчерської служби Оболонскього району ремонту потребує елктродвигун. Сьогодні вже 13-й день, як жильцям доводиться по 2-3 рази на день підніматися сходами.
Серед мешканців є не тільки молоді та спритні люди, а також сім'ї з маленькими дітьми та люди похилого віку. Непрацюючий ліфт недозволяє мешканцям верхніх поверхів виходити на вулицю, дихати повітрям та здійснювати покупки!
Прошу надати детальну інформацію щодо проведення ремонтних робіт: яка компанія виконує із зазначенням контактної інформації, терміни виконання робіт.
Також прошу надати копії документів, що стосуються ремонту зазначеного ліфту.

З повагою,

Наталія Кононенко

Оболонська районна державна адміністрація, Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

צ - æ - ¦.
̦, , 31, 2 Ц'.

,

ͦԦ ɤצ ͦΦæ

426-72-01

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]