Статистичні дані щодо роботи бюро правової допомоги

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, враховуючи Положення про відділ «Кремінське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ,прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Кількість проведених співробітниками Кремінського бюро правової допомоги, починаючи з 01.09.2016 р. по теперішній час, тематичних семінарів та лекцій,з переліком населених пунктів Кремінського району, в яких проводились семінари та лекції, переліком закладів, в яких були проведені ці заходи, кідькістю осіб згідно категорій, що вказані в п.2 ч.7 «Положення про відділ «Кремінське бюро правової допомоги»,та теми семінарів та лекцій, що вже були проведені.
2.Кількість осіб, що звернулися на особистий прийом до Кремінського бюро правової допомоги, починаючи з 01.09.2016 р. по теперішній час та кількість осіб, які під час особистого прийому отримали безоплатну первинну та/або вторинну правову допомогу, кількість наданих під час особистого прийому послуг з позитивним результатом.
3.Кількість письмових , телефонних звернень, звернень через електронну пошту, до Кремінського бюро правової допомоги, починаючи з 01.09.2016 р. по теперішній час, про надання безоплатної первинної правової допомоги та , відповідно, кількість розглянутих звернень ,кількість наданих по цим зверненням послуг з позитивним результатом.
4.Кількість наданих працівниками Кремінського бюро правової допомоги, починаючи з 01.09.2016 р. по теперішній час, послуг щодо складення заяв, скарг та інших документів правового характеру.
5.Кількість та адреси мобільних консультаційних пунктів, роботу яких забезпечує Кремінського бюро правової допомоги , засоби зв’язку з співробітниками цих пунктів.
6.Кількість осіб, відповідно до переліку п.8 ч.7 «Положення про відділ «Кремінське бюро правової допомоги», відвіданих співробітниками, кількість наданих послуг цим особам.
7.Наявність та кількість на території Кремінського району дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги, розвиток та функціонування яких забезпечує Кремінське бюро правової допомоги, у випадку наявності-адреси місцезнаходження.
8.Кількість отриманих та зареєстрованих заяв про надання безоплатної вторинної правової допомоги, що надійшли до Кремінського бюро правової допомоги ,починаючи з 01.09.2016 р. по теперішній час, кількість наданих співробітниками Кремінського бюро правової допомоги послуг щодо складення заяв.
9.Кількість наданих співробітниками Кремінського бюро правової допомоги, починаючи з 01.09.2016 р. по теперішній час, послуг представницва інтересів осіб,визначених п.1,2,8-1 2 частини першої ст.14 З.У. «Про безоплатну правову допомогу»,кількість осіб,які отримали допомогу, та перелік установ, організацій та ін., де здійснювалося представництво.
10.Кількість наданих послуг допуску відповідно до п.12 ч.7 «Положення про відділ «Кремінське бюро правової допомоги» та кількість осіб, які отримали цю послугу.

Копію відсканованої відповіді та документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою, Андрєєв Олександр Вікторович ,керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,ЄДРПОУ 38817298 , +380509388236