Статистичні дані щодо роботи Кремінського бюро правової допомоги за 6 місяців 2017 року.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Кількість проведених співробітниками Кремінського бюро правової допомоги за 1 півріччя 2017 року тематичних семінарів та лекцій,з переліком населених пунктів Кремінського району,адрес та назв установ, в яких проводились семінари та лекції, переліком закладів, в яких були проведені ці заходи, дати проведення ,теми семінарів та лекцій.
2.Кількість осіб, що звернулися на особистий прийом до Кремінського бюро правової допомоги за 1 півріччя 2017 року та кількість осіб, які під час особистого прийому отримали безоплатну первинну та/або вторинну правову допомогу, кількість наданих під час особистого прийому послуг з позитивним результатом у форматі : кількість звернень/до якої категорії відноситься звернення (СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, СПАДКОВЕ, СІМЕЙНЕ ,МЕДИЧНЕ ПРАВО, ТРУДОВЕ ,АДМІНІСТРАТИВНЕ ,ЗЕМЕЛЬНЕ, ЖИТЛОВЕ, ІНШІ ЦИВІЛЬНІ, ДОГОВІРНЕ, ГОСПОДАРСЬКЕ, КРИМІНАЛЬНЕ, ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ , ПРАВО НА ДОСТУП ДО ПРАВОСУДДЯ та т.п.).
3.Кількість письмових , телефонних звернень, звернень через електронну пошту, до Кремінського бюро правової допомоги, за 1 півріччя 2017 року, про надання безоплатної первинної правової допомоги та , відповідно, кількість розглянутих звернень ,кількість наданих по цим зверненням послуг з позитивним результатом.
4.Кількість наданих працівниками Кремінського бюро правової допомоги за 1 півріччя 2017 року послуг щодо складення заяв, скарг та інших документів правового характеру.
5.Кількість осіб, відповідно до переліку п.8 ч.7 «Положення про відділ «Кремінське бюро правової допомоги», відвіданих співробітниками за 1 півріччя 2017 року, кількість наданих послуг цим особам.
6.Кількість отриманих та зареєстрованих заяв про надання безоплатної вторинної правової допомоги, що надійшли до Кремінського бюро правової допомоги за 1 півріччя 2017 року, кількість наданих співробітниками Кремінського бюро правової допомоги послуг щодо складення заяв.
7.Кількість наданих співробітниками Кремінського бюро правової допомоги за 1 півріччя 2017 року послуг представницва інтересів осіб,визначених п.1,2,8-1 2 частини першої ст.14 З.У. «Про безоплатну правову допомогу»,кількість осіб,які отримали допомогу, та перелік установ, організацій та ін., де здійснювалося представництво.
8.Кількість наданих послуг допуску відповідно до п.12 ч.7 «Положення про відділ «Кремінське бюро правової допомоги» та кількість осіб, які отримали цю послугуза 1 півріччя 2017 року .
9.Дати проведення виїздних прийомів в сільських радах Кремінського району, які витрати бюджетних коштів були зафіксовані для проведення цих заходів,та статистичні дані за результатами проведення виїздних прийомів ( у випадку,якщо проводились консультації ,то в форматі,наведеному в п.2 запиту).

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти