Статистика щодо кіберзлочинів (повторно)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ВДРУГЕ прошу надати наступну інформацію:

1. Якими є найпоширеніші скарги щодо кіберзлочинів з боку фізичних осіб? Прошу навести статистику звернень та результати реагування на них.

2. Чи відстежується окрема статистика звернень з боку молоді (до 16, 18 або інше) зі скаргами щодо кіберзлочинів? Якщо так - прошу навести статистику звернень та статистику реагування на них.

3. Чи зафіксовані звернення щодо кіберзлочинів з боку навчальних закладів та/або Міністерства освіти та науки і його підрозділів? Якщо так - прошу навести причини таких звернень та наслідки реагування на них.

У разі ненадання або надання неповної інформації буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсман.

З повагою,
Оксана Приходько,
директор мНУО Європейська Медіа Платформа

Відділ забезпечення доступу до публічної інформці, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]