Статистика відмов у пропуску через КПВВ з контрольованої території України на тимчасово окуповану територію Українита їх підстави

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» ( користується нагодою, щоб висловити подяку за надану відповідь (№42/Р-267 від 12.02.2020 року) на запит щодо статистики відмов у пропуску через КПВВ та їх підстави.

Однак, в даній відповіді зазначено кількість та причини відмов в перетині лінії розмежування через КПВВ у Донецькій та Луганській областях лише в напрямку з тимчасово окупованої території України на контрольовану територію України.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію за грудень 2019 та січень 2020 року щодо:

• Кількості осіб яким було відмовлено в перетині лінії розмежування через КПВВ у Донецькій та Луганській областях з контрольованої території України на тимчасово окуповану територію України та на яких підставах?

• Кількості випадків відмов особам в перетині лінії розмежування через КПВВ у Донецькій та Луганській областях з контрольованої території України на тимчасово окуповану територію України на підставі доручення щодо заборони виїзду з України осіб, яких за рішенням слідчого судді, суду тимчасово обмежено в праві виїзду з України, у тому числі тих, до яких застосовано запобіжний захід, передбачений Кримінальним процесуальним кодексом України, за умови якого передбачено таке обмеження (індекс "Н").

• Кількості випадків відмов особам в перетині лінії розмежування через КПВВ у Донецькій та Луганській областях з контрольованої території України на тимчасово окуповану територію України на підставі внесення особи до Єдиного реєстру боржників.

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"

Пилипчук Олег, Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment

 

 

,

 

. 527-62-76

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]