Статус ЛЮДИНА

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- закони України та закони міжнародного публічного права згідно яких людина (у тому числі людина, що знаходиться у правовому статусі - людина, та правосуб'єктності - людина) повинна мати паспорт (громадянина або закордонний);
- закони України та закони міжнародного публічного права згідно яких людині (у тому числі людині, що знаходиться у правовому статусі - людина, та правосуб'єктності - людина) заборонено не мати паспорт (громадянина або закордонний);
- чи існує документ згідно законів України та законів міжнародного публічного права,яким людина може підтвердити свій правовий статус та правосуб'єктність людини, для того щоб користуватися правами та свободами людини, прописаними у Конституції Украіни, Загальній декларації прав людини, Міжнародному пакті про громадянські та політичні права, і .т.п.?
Прошу на кожне питання надати відокремлену вичерпну відповідь за змістом якої можливо ідентифікувати питання на який ця відповідь надається.
Відповідь надайте у визначений законодавством термін, на мою електронну адресу, котру я вказав в формі реєстрації на даному сайті.
З повагою,
Людина, мужчина Сергій.

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ,

4 Attachments