Статус виконання рішенням Виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області № 93/7 від 31.05.2021

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію про стан виконання рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області № 93/7 від 31.05.2021, яким КП "Управління комунального господарства" надано дозвіл на облаштування шлагбауму по вулиці Парникова в с. Крюківщина, при вїзді (виїзді) до заказника "Озерне", без містобудівних умов та обмежень.
- інформацію про причини не виконання рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради Бучанського району Київської області № 93/7 від 31.05.2021, яким КП "Управління комунального господарства" надано дозвіл на облаштування шлагбауму по вулиці Парникова в с. Крюківщина, при вїзді (виїзді) до заказника "Озерне", без містобудівних умов та обмежень.

З повагою,

наталія

Вишнева міська рада

Відповідно до статті 19 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" Вами
обрано іншу форму (електронною поштою) подання запиту, згідно ж цієї
статті підпис має бути за умови подання запиту в письмовій формі. Згідно
статті 6 ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг"
накладанням електронного підпису завершується створення електронного
документа. Оскільки в оформленні Вашого запиту відсутній будь-який підпис,
тому для реєстрації пропонуємо Вам визначитись з формою запиту (письмовий
або електронний) та оформити належним чином.

Доброго дня!

Відповдно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації" запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
При цьому ЗУ "Про доступ до публічної інформації" не передбачено обовязку накладення електронного підпису на запит на інформацію, що поданий в електронній формі.

З повагою,

наталія