стенограма 55-ї сесії Дніпровської міської ради від 25.03.2020р.

Оксана Бровко

Доброго дня!

Відповідно до пункту 6 статті 3 Регламенту Дніпровської міської ради, рішення, прийняті радою, протоколи пленарних засідань ради та додатки до них, результати реєстрації та поіменні результати голосувань депутатів публікуються на офіційному веб-сайті ради не пізніше 5 днів з дня їх прийняття, якщо вони підписані міським головою (головуючим на сесії) та міський голова їх не зупинив.
Згідно до частини 17 статті 46 З.У. "Про місцеве самоврядування", Сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством. Порядок доступу до засідань визначається радою відповідно до закону. Протоколи сесії ради є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Відповідно до п.4 статті 16 Регламенту Дніпровської міської ради, у ході роботи сесії ради її секретаріаторганізовує ведення стенограми пленарних засідань ради, що є складовою частиною протоколу сесії.
Таким чином стенограма сесії є невідємною частиною протоколу та підлягає відповідному опублікуванню.
З огляду на вищевикладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи:

- стенограму 55-ї чергової сесії Дніпровської міської ради VII скликання, що відбулася 25.03.2020 р. та опублікувати стенограми всіх інших сесій на сайті Дніпровської міської ради.

З повагою,

Оксана Бровко

Забезпечення Діяльності ДМР,

1 Attachment

Оксана Бровко

Доброго дня!

З вашої відповіді незрозуміло який результат розгляду мого запиту на публічну інформацію. Прошу уточнити відповідь.

З повагою,

Оксана Бровко