Стосовно протипожежного стану дитсадків та шкіл Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Савченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Савченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Головним управлінням ДСНС України у м. Києві на виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 11 та наказу ДСНС № 202 від 29.03.2018 р. проведено перевірки, зокрема у загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів. По цим перевіркам прошу надати наступну інформацію:

1) Список загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів м. Києва, у справі яких були направлені позовні заяви та відкриті провадження до адміністративного суду за порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів.

2) Список загальноосвітніх дитячих закладів м. Києва, керівників та відповідальних осіб яких було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів.

3) Список дошкільних дитячих закладів м. Києва, керівників та відповідальних осіб яких було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів.

З повагою,

Ірина Савченко

ГУ ДСНС України у м.Києві,

1 Attachment

ГУ ДСНС України у м.Києві,

1 Attachment