Стосовно тиску на бізнес

Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як інформували в ОГП на запит: https://dostup.org.ua/request/125253/res...
- кримінальне провадження (№42022040000000358) в рамках якого нібито накладені арешти на майно мережі АЗС "Прайм" заслуховувалося на рівні заступників Генерального прокурора ОГП, а також вже було скероване до суду. 

https://www.unian.ua/economics/other/spo...

Водночас прошу інформувати, чому з провадження (№42022040000000358) епізод щодо компанії "Прайм" було виділено в окреме провадження? Чи відомо про це ОГП? Чи заслуговували в ОГП це окреме виділене провадження, в рамках якого наразі й відбувається тиск на бізнес?

Також, прошу уточнити: 
1. Хто прийняв рішення не досліджувати предметно обставини цього окремого провадження стосовно АЗС "Прайм" на предмет виявлення ймовірних фактів тиску на бізнес під час відповідного аудиту та заслуховування в ОГП?
4. Які кроки реагування будуть вжиті ОГП, генпрокурором Андрієм Костіним чи профільними заступниками з метою вивчення ситуації та реагування на неї в межах компетенції?

З повагою,

Тетяна Мушка

Public Mail, Офіс Генерального прокурора

1 Attachment