Строк обробки банком постанови виконавця

Юрич Правда

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗУ "Про виконавче провадження" визначено, що "У разі надходження від державного, приватного виконавця постанови про визначення поточного рахунку фізичної особи – боржника для здійснення видаткових операцій банк за визначеним у постанові рахунком здійснює видаткові операції на суму коштів у розмірі, встановленому цим підпунктом.

Поширеною є практика, коли виконавець стверджує, що відправив постанову в банк і є документальне тому підтвердження (власне, постанова і супровідний лист в АСВП), проходить тиждень і більше - а банк стверджує, що постанова не отримана.

Прошу надати інформацію (документи), що роз'яснюють:
1. Протягом якого строку з моменту отримання постанови про визначення поточного рахунку, банк зобов'язаний здійснювати видаткові операції на суму 13400 грн
2. Яке повинно бути документальне підтвердження, що доводить факт отримання банком такої постанови
3. Як відбувається обробка такої постанови - відповідальною особою банку, чи автоматично ІСБ банку
4. Яким способом відправляється постанова в банк (в електронному чи паперовому), чи залежить спосіб відправки від факту підключення банку до АСВП.
5. Чи зобов'язаний виконавець одразу після неотримання банком постанови, відправити постанову повторно іншим способом за заявою боржника?

"Особливості взаємодії органів державної виконавчої служби та
приватних виконавців при визначенні поточного рахунку фізичної особи –
боржника у банку для здійснення видаткових операцій можуть
встановлюватися Міністерством юстиції України;"

Про які особливості йде мова?

З повагою,

Юрич Правда

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]