структура кз та КП

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Denis, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний Чернігівська обласна державна адміністрація,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)Перелік комунальних закладів, управлінь та департаментів та кп які підпорядковуються Чернігівській обласній державній адміністрації.
2) Поряд з назвою кожного розпорядника кощтів прошу зазначити їх код ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України)

досить дивно що ви кажете, що на обробоку запиту потрібно ще 20 днів, адже ця інформація є в вас та постійно використовується. Інші ОДА надали цю інформацію протягом 5 днів. Нам вона потрібно щоб адекватно відобразити досягнення Чернігівської ОДА в структурі ProZorro. З урахуванням, що Чернігівська ОДА досить активно проводить закупівлі, досить дивно отримувати таку відповідь, враховуючі що наразі структури є.

З повагою,

Denis Selin ( Селін Денис Вікторович)

Людмила Тимощенко, Чернігівська обласна державна адміністрація

3 Attachments

--
Прохання надіслати підтвердження про отримання. Заздалегідь вдячні!