Створення поселення на 150 осіб

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до абз. б ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара.
Прошу повідомити інформацію:
1. чи можуть від 3 до 150 громадян України, мешканців м. Харкова скористатися своїм правом на безоплатне отримання земельних ділянок у Вашому адміністративному центрі із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара кожному, з метою створення поселення?
1.1. За наявності названих земель, прошу повідомити місце розташування вказаних ділянок та їх кадастровий номер.

2. чи може сім'я у складі 3 осіб, громадян України, мешканці м. Харкова, скористатися своїм правом на безоплатне отримання земельних ділянок у Вашому адміністративному центрі із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара кожному?
2.1. Якщо це можливо, прошу повідомити місце розташування вказаних ділянок та їх кадастровий номер.

З повагою,

Олена Яуфман