Субсидії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Житлова субсидія на наступний період з 1 травня не буде призначатися при наявності у споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг. Про це йдеться в постанові уряду №300 від 26 квітня.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість боржників нараховується в Україні, котрі ризикують втратити можливість на оформлення субсидії, згідно з нововведеннями Кабміну? (Надайте статистику у розрізі областей)?

2. Скільки вдалося зекономити природного газу і електроенергії під час опалювального сезону 2016-2017 років? Яка кількість українців може сподіватися на монетизацію суми зекономленої субсидії на оплату газу і електроенергії?

3. Що буде з нарахуванням субсидій на опалювальний сезон 2017-2018 років: надайте прогнозовані показники споживачів, які зможуть оформити субсидію порівняно з опалювальним сезоном 2016-2017 років.

З повагою,

Віталій Тараненко.

Гусь В. В., Міністерство соціальної політики України

3 Attachments

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature database 15407 (20170512) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
http://www.eset.com

Гусь В. В., Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

Гусь В. В., Міністерство соціальної політики України

1 Attachment