Субвенції на забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа”

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Камінська Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Камінська Світлана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет Шацької ОТГ з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)
2. В якому обсязі (у грн) бюджет Шацької ОТГ дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа”?
3. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для перших класів, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для перших класів (зазначте цифри окремо за кожною з статтей витрат).
4. Список, які саме дидактичні матеріали, меблі, комп’ютерне та мультимедійне обладнання для перших класів закуплені або на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано в ОЗ НВК "Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів-гімназію" смт. Шацьк?
5. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2018/2019 навчальному році у школі ОЗ НВК "Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів-гімназію" смт. Шацьк?

З повагою,

Камінська Світлана

Шацька района державна адміністрація

1 Attachment

Hello Камінська,

--
Best regards,
Post mailto:[Шацька райдержадміністрація request email]