Субвенції НУШ 2021

Оксана Ткаченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет відділу освіти Жовтанецької ОТГ з субвенції ( Кабмін постановою від 17.05.2021 р. № 476) на
забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)

2. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів Ременівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (зазначте цифри за цими трьома статтями витрат).

3. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано в Ременівський ЗЗСО І-ІІІст. (зазначте суми)

З повагою,

Оксана Ткаченко

Відділ освіти Жовтанецької ОТГ,

2 Attachments

Відділ освіти Жовтанецької ОТГ,

3 Attachments