Сума матеріального збитку за ч.4 ст. 111-1 КК України

Доброго дня!

Я, Калачов Ігор Миколайович, 04.01.1990 р.н., проживаю
в м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185, поштовий індекс 57301
Електронна адреса: [email address]
Застосунок для звязку signal: +380666600912

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи можливо оцінити суму матеріальної шкоди (збитків) в будь-якому кримінальному провадженні без висновку відповідного експерта або спеціаліста. Особливо при вирішенні питання про притягнення особи до кримінальної відповідальності за ч.4 ст. 111-1 КК України?
2. Чи можливо направити до суду кримінальне провадження в якому мається лише довідка від підприємства, (установи, організації) щодо завданих такому суб'єкту збитків, БЕЗ висновку відповідного експерта (спеціаліста) щодо збитків завданих в результаті протиправних дій?
3. Яка сума матеріальних збитків є достатньою для вирішення питання про притягнення особи до кримінальної відповідальності за ч. 4 ст. 111-1 КК України?

Відповідь надати у повному обсязі та надіслати у письмовому (паперовому) вигляді на адресу для листування: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185 і в електронному вигляді, на вищезазначену електронну адресу [email address]
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
+ на поштову адресу: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185 + на електронну адресу: [email address]

З повагою,

Ігор

Public Mail, Офіс Генерального прокурора

1 Attachment