Суму державної дотації (трансферту) яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування

Татьяна Сингур

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Суму державної дотації (трансферту) у 2019 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради)

2. Суму державної дотації (трансферту) у 2018 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради)

3. Суму державної дотації (трансферту) у 2017 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради).

4. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради) за 2019 р.

5. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради) за 2018 р.

6. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради) за 2017 р.

7. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради) за 2020 р.

8. Суму державної дотації (трансферту) у 2020 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (та Запорізької міської ради)

З повагою,

Татьяна Сингур