Світлодіодне освітлення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Кількість ламп накалювання в бюджетних та комунальтних закладах потужністю вище 100 Вт.
Дані по особах притягнутих до відповідальності за невиконання постанов уряду про заходи з енергозбереження в державних закладах.

З повагою,

Сергій

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

1 Attachment

Доброго дня!

Отримав Вашу відповідь О-26/834 від 23.10.2018р. Нажаль вона не має жодної відповіді на мої питання. А аргументація подана в ній, є завідомо не повною .
Так по першому питанню- міськрада має на утриманні державні та комунальні приміщення, які в свою чергу мають технічні паспорти, в яких в розділі "Електрника" чітко вказана кількість і потужність джерел світла. По постановах уряду з енергозбереження, відповідні Ваші підрозділи мали б групувати цю інформацію та робити розрахунки та плани конкретних заходів.
Що до другого питання. Контроль за виконанням покладається як на органи, що безпосередньо контролюють енергозбереження, так і на ті що контролюють законність, діяльність, або бездіяльність посадових осіб (наприклад органи прокуратури, казначейство та інші). І видається дивним, що місцева влада не знала б про факти таких притягнень, та не приймала мір по усуненню та профілактиці фактів.....
Тому прошу провторно і більш професійно підійти до надання відповіді.

Сергій залишив коментар ()

Кількість ламп накалювання в бюджетній та комунальних сферах вражає. Натомість ціна і терміни окупності світлодіодних джерел дають можливість швидкого енерго і фінансового заощадження. Натомість бачим захищені статті бюджету, які на руку тільки енергомагнатам та обтяжують бюджет. Органи на які покладені прямі функції з енергозбереження лобіюють монстрів бізнесу і з дебільшого займаються утепленням та заміною вікон на пластикові, що насправді без посноцінних систем вентиляції в будівлях наносить тільки шкоду здоров"ю мешканців та конструкціям будівель...

Канцелярія Держенергоефективності,

1 Attachment

Доброго дня!

Навіщо тоді Вам міська рада перенаправила мій запит, якщо Ви потрібною інформацією не володієте. Питання, хто тоді в державі володіє, контролює і виконує постанови уряду?! Складається враження повного абсурду та бездіяльностиі!!!

З повагою,

Сергій

Сергій залишив коментар ()

Це не країна, це зачароване коло, навіть під час війни! Ніхто нічого не робить з чиновників і не хоче робити!!! Натомість наприклад в Польщі подавши любий запит в любий орган, він автоматично перенаправиться розпоряднику інформації та буде дана вичерпна відповідь.

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

1 Attachment