Тариф на централізоване водопостачання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина Крожень, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Катерина Крожень

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366, яка надає послуги з централізованого водопостачання у селі Піски Удайські Полтавської області прошу надати наступну інформацію:
- який тариф на послугу з централізованого водопостачання для ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366, яка надає послуги у селі Піски Удайські Полтавської області,
- ким та коли був затверджений тариф на послугу з централізованого водопостачання для ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366, яка надає послуги у селі Піски Удайські Полтавської області?
- де та коли було опубліковано текст типового договору ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366?
- чи проводились перевірки ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366, яка надає послуги у селі Піски Удайські Полтавської області на дотримання ліцензійних умов ? Якщо проводились - де можна ознайомитись з результатами?
- яка кількість абонентів ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366, що надає послуги у селі Піски Удайські Полтавської області? кількість укладених договорів?
- скільки абонентів станом на 01.11.2022 відключено від централізованого водопостачання ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДИ "УДАЙ", ЄДРПОУ 36090366?

З повагою,

Катерина Крожень

Полтавська обласна державна адміністрація

1 Attachment

, .

--
,
Zpi mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Катерина Крожень

Доброго дня!

Відповідь на запит досі не отримано. Спілкування з вами публічне, тож будь яка людина може на сайті пересвідчитись у вашій дездіяльності. Передати запит - це не відповідь, якщо кваліфікували як звернення - відповідь також має бути надана, а її протягом вже 4 місяців немає..
Шкода що тарифи на водопостачання у селі Піски Удайські Полтавської області є такою тайною що ніхто їх не знає, навіть мешканці села. Адміністрація мала робити все щоб захищати права споживачів послуг, але не робить нічого.

З повагою,

Катерина Крожень

Полтавська обласна державна адміністрація

2 Attachments

Катерина Крожень

Доброго дня!

Нажаль у відповіді відсутня запитувана інформація. Інформацію не надано ні на інформаційний запит, ні на звернення по суті. Поставлені чітки запитання які залішені посадовими особами без відповіді.

Змушена звернутись до Прокуратури щодо невиконання посадовими особами Полтавська обласна державна адміністрація своїх обовязів та повну бездіяльність, адже на території Полтавської області діє організація ОГ Удай без договорів та тарифів відповідно до чинного законодавства. Населення абсолютно незахищене від свавілля і при цьому Полтавська обласна державна адміністрація абсолютно нічого не робить для відновлення закону.

Нагадую - доступ до цього листування на сайті відкритий для всіх осіб і бездіяльність та відсутність відповідей видно будь кому.

З повагою,

Катерина Крожень