Тарифікаційні списки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Ільніцька, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Ільніцька

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-копію тарифікаційного списку вчителів школи №1 с. Колонщина Макарівського району Київської області на 2020/2021 навчальний рік..
В копії мають бути вказані всі працівники ЗНЗ, ставки заробітної плати і посадові оклади яких залежать від освіти, категорії та тарифного розряду, в тому числі: директор, заступники,вчителі,вихователі, бібліотекарі,а також інші працівники
( завгости,лаборанти),які ведуть викладацьку роботу; сумісники, особи, які знаходяться у відпустці за доглядом за дитиною до трьох років; вакантні посади.
-якщо один вчитель викладає декілька дисциплін або суміщає дві посади, то надати таку інформацію в розрізі кожного предмета або посади.

З повагою,

Світлана Ільніцька

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

З повагою, Сергій Т.

Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівська РДА,

2 Attachments