Температурний график

Тетяна Годунова

Доброго дня!
Запит (вих. №26/07/21)
про надання публічної інформації за Законом України
"Про доступ до публічної інформації"

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Стаття 34. Конституції України гарантує кожному громадянину України право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

Згідно абзацу 5 пункта 3 частини V «ПРАВИЛ ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТЕПЛОВИХ УСТАНОВОК І МЕРЕЖ» власники ДП або уповноваженні ними органи повинні забезпечити розробку температурного графіку центрального регулювання відпуску теплової енергії.
На підставі вищезазначенного

Прошу
Протягом п’ятиденного строку надати завірену належним чином 1. 1. 1.
1.Фотокопію затвердженного температурного графіка роботи теплових мереж МКП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2018//2019 р.
2. Фотокопію затвердженного температурного графіка роботи теплових мереж МКП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019//2020 р.
3. Фотокопію затвердженного температурного графіка роботи теплових мереж МКП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2020/2021 р.
4. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати у письмовому (паперовому) і електронному вигляді на вищезазначену поштову та електронну адреси.
5. У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,

Тетяна Годунова