Термін дії договору оренди землі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1 січня 2013 року мною було укладено ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ з ТОВ "Обрій -МТС". В п.3.1 зазначено: Цей договір укладено на 7 років починаючя з дати його державної реєстрації. Строк оренди визначений Сторонами відповіднодо Постанови КМУ № 164 від 11 лютого 2010 року...
Акт прийому-передачі землі також датується 1 січня 2013 року.

Завчасно я написала заяву-звернення про наміри припинити дію оренди після закінчення строку договору, на що отримала відповідь:
....термін дії укладеного між нами договору оренди землі спливає 25.08.2013 року, згідно витягу з Держреєстру........."

Чи правомірними є дії орендаря? Чи є чітко визначені законом строки у які має пройти реєстрація договору після його укладення(підписання)?
Чи є у мене шанси забрати свою землю з 1 січня 2020 року

З повагою,

Людмила Могильницька, Одеська обл, Роздільнянського району

Державна реєстраційна служба України (Статус ЮО: припинено)

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти