Терміново! надання інформації

ГО "Стоп корупція - Одеса"

Доброго дня!
Громадська організація "Стоп корупція - Одеса" завертається до вас у зв'язку з подіями, що відбуваються смт Сергіївка. Свавіллю голови селищної ради немає меж, без причин демонтують мережу елетропостачання та опори. За наявною інформацією вчора на місце події прибував поліцейський патруль, але сьогодні свавілля продовжується. Люди вже сьому добу залишаються без електроенергії і не знають як жити далі, адже опалення будинку у них електричне, а зараз в України стартував опалювальний сезон.
наразі наша організація з метою захисту громадян України терміново готує відео-сюжет про події в смт Сергіївці м. Білгород-Дністоровський.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
просимо надати інформацію (підтверджуючі документи) на підставі чого проводиться демонтування мережі електропостачання та опор в смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський по вул. Набережна
надати копію рішення про такий демонтаж та прізвища працівників, що займаються демонтажем мережі електропостачання та опор.
Адже житловий будинок залишається без освітлення та опалення у холодну пору року, що загрожує здоров'ю та безпеці громадян України.
Відповідно до статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" у разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

З повагою,

ГО "Стоп корупція - Одеса"