Тернопіль Допомога ЗСУ/ТРо

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Ми збираємо інформацію по запланованій в міських бюджетам на 2024 рік допомозі ЗСУ/ТРО по усіх великих містах. Для релевантності всієї інформації надсилаємо інформаційний запит і до Вас. можливо наразі цифри інші і не все враховано, або щось врахували невірно.
Прошу зазначено по яким програмам передбачена допомога ЗСУ/ТРО та в якому обсязі, які додатки до бюджету міста на 2024 рік та які це рядки. Або надайте копії відповідних документів.
Наразі в бюджеті міста на 2024 рік я бачу 190 млн.грн передбачено по програмі Обороноздатність.
Можливо не всі видатки по цій програмі в бюджеті на 2024 рік спрямовані на допомогу ЗСУ/ТРО тоді прошу повідомити про це. Можливо якісь програми в яких передбачено допомога ЗСУ/ТРО в бюджеті міста на 2024 рік я не врахував, тоді також просимо повідомити про це. Можливо є ще пряма допомога або інше, тоді також прошу повідомити які рядки дивитись якого документу бюджету, та надати їх.
Інші міста таку інформацію надали. Нажаль від Вас ми досі відповідь не отримали.

З повагою,

Денис Селін

Тернопільська міська рада

6 Attachments

775-/2024 : 16.01.2024

:
'... . 2024 /.

ϳ:

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]