Тимчасова структура в ОМС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Линник, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Линник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Новою ч. 9 ст. 9 Закону № 389 передбачено, що у разі затвердження сільським, селищним, міським головою тимчасової структури виконавчих органів сільської, селищної, міської ради для працівників, посади яких не включені до тимчасової структури, оголошується простій або здійснюється їх переведення на рівнозначну чи нижчу посаду.
Рішення про затвердження тимчасової структури виконавчих органів сільської, селищної, міської ради втрачає чинність не пізніше ніж через 30 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану, якщо ним не встановлено більш ранній строк втрати чинності.
Однак, справа в тому, що повноважень сільського, селищного, міського голови ані попередня редакція Закону № 389, а ні Закон № 2259 не визначають. Ттакі повноваження надано начальнику військової адміністрації населеного пункту. А в ст. 9 Закону № 389 йдеться про громади, в яких не утворюється військова адміністрація.
Відповідні повноваження голів мали б з’явитись в Законі № 389 на підставі Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про правовий режим воєнного стану» щодо забезпечення керованості державою в умовах воєнного стану», про який ми говорили на почату матеріалу. Але він і досі не підписаний та так і залишається законопроектом № 7153.
Чи встановлює сама по собі нова норма ч. 9 ст. 9 Закону № 389 право відповідного голови затверджувати тимчасову структуру ОМС? Чи має сенс утворювати тимчасову структуру в умовах населених пунктів, де не утворено ВА та свої повноваження має можливість здійснювати і виконком, і рада?

З повагою,

Людмила Линник

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment

Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachmentzagal, Національне агентство України з питань державної служби

2 Attachments

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 Attachment