ТМЦ на новий навчальний рік 2020-2021, ЗОШ 72, 230, 162

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Настала пора "очередних" закупок за рахунок батьків миючих, туалетної бумаги і т.д. на новий навчальний період 2020-2021 і здавання в так звані "фонди". А у зв'язку із COVID додалися додаткові витрати за разунок батьків на маски вчителям, рукавиці, термометри, антисептики, дезинфікуючі засоби і т.д., на те, що повинно буди забезпечене за державний кошт.

1. Надайте будь ласка перелік по класам та по кількості, які саме товарно-матеріальні цінності (термометри, маски, антисептики, миючі, чистящі засоби і т.д.), який об'єм кожної продукції, в якій кількості і коли були доставлені або будуть доставлені на новий навчальний рік до ЗОШ 72, 230, 162.
2. Прошу надати перелік (кількість) матеріальних цінностей за програмою НУШ для 1-4 класів, окремо по кожному класу, які отримали ЗСОШ 72, 230, 162.

З повагою,

Світлана

Відділ організації діловодства, Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

З повагою

Відділ організації діловодства
Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

показати цитоване