Точна та повна інформація про всі засідання та рішення сесій ради депутатів Давидівської об'єднаної територіальної громади

Олександр Поліщук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати точну та повну інформацію про всі засідання та рішення сесій ради депутатів Давидівської об'єднаної територіальної громади від початку створення Давидівської об'єднаної територіальної громади.

З повагою,

Олександр Поліщук

Інформаційний відділ,

У зв'язку з технічними роботами щодо оцифрування рішень та створенням бази даних, інформація щодо вашого запиту в повному обсязі на сьогоднішній день недоступна.
Доступ до інформації, в тому числі на сайті Давидівської ОТГ буде відновлено після повного оцифрування та усунення несправностей.
Найближчим часом технічні роботи будуть завершені та виставлені на офіційному сайті, про що вас додатково буде повідомлено листом.

показати цитоване

Олександр Поліщук

Доброго дня!

Вкажіть, будь-ласка, адресу офіційного (чи неофіційного) сайту Давидівської об'єднаної територіальної громади.

З повагою,

Олександр Поліщук

Давидівська ОТГ,

Інформаційний відділ Давидівської сільської ради ОТГ
Відповідь на запит щодо адреси офіційного сайту Давидівської сільської
ради ОТГ. 
Офіційний сайт Давидівської об'єднаної територіальної громади розміщений
за адресою [1]www.davydiv-otg.com
з повагою Інспектор інформаційної політики Недомірко О.
12 липня 2017 р. о 22:14 Олександр Поліщук
<[2][FOI #23301 email]> написав:

Доброго дня!

Вкажіть, будь-ласка, адресу офіційного (чи неофіційного) сайту
Давидівської об'єднаної територіальної громади.

З повагою,

Олександр Поліщук

показати цитоване

Олександр Поліщук

Доброго дня!

= Відповідальність за ненадання інформації =
Право на доступ до публічної інформації гарантується юридичною відповідальністю за порушення законодавства про доступ до публічної інформації. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

= Законодавство в сфері доступу до публічної інформації =
За порушення Закону “Про доступ до публічної інформації” передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ). Із скаргами на такі порушення слід звертатися до прокурорів.

Отже, ви зобов’язані надати інформацію у встановлені законом терміни, незалежно від технічних можливостей.
У випадку не надання інформації, я буду оскаржувати ваші дії чи бездіяльність.

Мене також влаштує, якщо на сайті http://www.davydiv-otg.com/ буде вся необхідна інформація по даному запиту (дати засіданнь та рішення сесій) до завершення терміну вашої відповіді.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2939...
Стаття 20. Строк розгляду запитів на інформацію
4. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Щоб встигнути, спробуйте наприклад, виконати роботу по "оцифруванню рішень та створенню бази даних" першочергово, оминаючи тривіальні новини про візити голови Давидівської ОТГ на різні заходи, та інші позитивні новини такі як відкриття дороги чи чемпіонат України з велосипедного спорту.

З повагою,

Олександр Поліщук