Топкорупціонери

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир Вербицький, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Володимир Вербицький

Доброго дня!

7 років тому тривав найзапекліший етап Революції Гідності. Упродовж 18-20 лютого 2014 року на Майдані були розстріляні близько сотні протестувальників. Розслідування цих злочинів триває і досі.
Одразу після розстрілів на Майдані тодішній президент Віктор Янукович втік до Росії. Однак досі топкорупція часів президента-втікача залишилася непокараним злом.
Вироків щодо топпосадовців тих часів немає. Окремі вироки отримали лише дрібніші співучасники та виконавці.
Ще минулого року журналісти "Української правди" описали суть справ, інкримінованих оточенню Віктора Януковича і пролили світло на фактичну відсутність будь-яких вагомих результатів.
Довести до логічного завершення ці справи мало б бути національним інтересом. Однак низка цих осіб повертається до України.
На сайті ЛІГА розміщено інформацію, що до Державної аудиторської служби призначено одного з топкорупціонерів, Віктора Костюшка, радника міністра оборони.
Останнім часом в службі запроваджено численні корупційні схеми.
Близькі до тендерних питань часів Віктора Януковича співробітники минулих років були помічені в службі як причетні до тендерної роботи.
Компанії, які фігурували в тендерних махінаціях та їхні бенефіціари, залишаються поза контролем Державної аудиторської служби.
Безперешкодно працюють на ринку та беруть участь в закупівлях.
Такі дії Державної аудиторської служби нахабно демонструють безкарність суспільству, яке кров’ю виборювало звільнення від корупції та проросійського курсу розвитку.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

документи щодо призначення до Державної аудиторської служби радника Міністерства оборони В.Костюшка;
результати виявлених махінацій в тендерах Міністерства оборони;
вжиті заходи щодо недопущення призначення на посади топкорупціонерів

З повагою,

Володимир Вербицький

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

 

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]