топогеодезична підоснова Львів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Банар, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

викопіювання з топогеодезичної підоснови Львова перехрестя вулиць Кн.Ольги-Наукова та прилеглих ділянок. Скан-копію прошу направити на електронну скриньку.

ПС: Також прошу звернути увагу на вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» статті 22 п.3 “Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.”

З повагою,

Ірина Банар

e-office_mail, Львівська міська рада

Ваш документ зареєстрований №3-Б-ЗПІ-451-2401 від 04.03.2021

Лист згенеровано автоматично та не передбачає надсилання відповіді

[1]Лого Департамент Адміністративних Послуг
Львівська міська рада

пл.Ринок 1

Львів, Львівська обл. 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

References

Visible links

Руслана Вільчинська,

1 Attachment