Торгівля в переходах і надходження від оренди

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Півторак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Півторак

Торгівля в переходах і надходження від оренди

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Скільки підземних переходів є в районі? У скількох підземних переходах здаються в оренду площі для торгівлі чи іншої діяльності?
2. Надайте, будь ласка, перелік орендаторів площ у підземних переходах, з ким і коли укладені договори оренди і дати, в межах яких договори чинні? Хто з боку міського самоврядування є орендодавцем?
3. З якими підприємствами наразі чинні договори про оренду підземних переходів і за якими адресами?
3. В скількох підземних переходах площі для торгівлі чи іншої діяльності зайняті в районі ведеться незаконно в районі?
4. Хто є балансоутримовучем підземних переходів, в яких торгівля чи інша діяльність ведеться, у районі і яких? Коли балансоутримувач отримав на баланс переходи, в яких ведеться торгівля?
5. На яких підставах відбувається торгівля у підземних переходах м.Києва, після рішення Верховного Суду України про скасування інвестиційних договорів для облаштування торгівлі в підземних переходах?
6. Хто є балансоутримовучем підземних переходів, в яких ведеться незаконно торгівля чи інша діяльність, у районі і яких? Які заходи вжиті і які результати?
7. Які надходження від оренди підземних переходів отримував район чорічнов період 2010-2017 років?
8. Надайте, будь ласка, акти виконаних робіт щодо кожного підземного переходу в рамках виконання інвестиційних зобов'язань інвесторів, які установалювали там ролетні конструкції чи організовували торгівлю у 2010-2017 роках.

З повагою,
Півторак Олексій

Відділ роботи із зверненнями громадян,

1 Attachment

З повагою
Відділ роботи із зверненнями громадян
Подільської районної в місті Києві
державної адміністрації

Відділ роботи із зверненнями громадян,

1 Attachment

З повагою
Відділ роботи із зверненнями громадян
Подільської районної в місті Києві
державної адміністрації