Центральна міська лікарня

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Мірошніченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Мірошніченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чинний наказ, постанову або розпорядження на підставі якої заборонена відеозьйомка дій або бездіяльності посадових особ адміністрації КНП НЦМЛ НМР (Новомоськовскоі Центральної Міскоі Лікарні Новомосковскоі Міської Ради) .

На території міської лікарні міста Новомоськовськ грубо порушується законодавство України та конституційнє право на вільний збір інформації, що гарантує стаття 32 Конституції.
Адміністрація ціеі лікарні у супереч тлумачення Міністерства Юстіціі та листів з Міністерства Охорони Здоров’я , які я додаю , забороняє відоофіусацію дій та бездіяльності посадових осіб лікарні.

З повагою,

Олег Мірошніченко

Новомосковська райдержадміністрація

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти